KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12993202
nr 1299 3202
Knut Olson
(1904-1978), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 37x44 cm
Knut Olson, svensk bildkonstnär född 1904, död 1978.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:41:59
100 kr
250 kr